Привітання голови райдержадміністрації з Днем фермера

Шановні фермери!

Традиційно склалося так, що у червні аграрії святкують День фермера. Вибір цієї дати цілком не випадковий. Саме 19 червня 2003 року був ухвалений Закон України “Про фермерське господарство”, а у червні 2020 року указом Президента встановлено відзначення цього свята на державному рівні.

Сьогодні фермери – це навіть не професія, а покликання та спосіб життя людей, які не можуть уявити себе без родючого чорнозему та  без золотистого поля. Своїми невтомними руками, мудрістю та досвідом фермери щороку засівають українську ниву, примножуючи здобутки нашої держави.

 За інформацією відділу економіки, агропромислового розвитку та з питань управління майном спільної власності Житомирської райдержадміністрації, в районі налічується 364  діючих фермерських господарств, які не лише створюють конкурентне середовище великим сільськогосподарським підприємствам, але й забезпечують зайнятість сільського населення та сприяють наповненню місцевого бюджету.

Telegram Okoz.online

Тож у день професійного свята, яке об’єднує всіх тих, хто любить рідну землю і працює на її благо, прийміть слова вдячності за вашу невтомну працю та значимий внесок у  розвиток аграрного сектору рідного краю. Щедрих вам ужинків, фінансових здобутків, оптимізму та успіхів в усіх починаннях!

З повагою

голова райдержадміністрації

Юрій ДЕНИСОВЕЦЬ

 

Новина з сайту: Житомирська РДА
Джерело

Коментарі