Рішення КДК ЖРФФ № 2

ГО «ЖИТОМИРСЬКА РАЙОННА ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ»

КОНТРОЛЬНО-ДИСЦИПЛІНАРНИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ №2

Контрольно-дисциплінарного комітету ГО «ЖРФФ»

від 16 червня 2021 року

 

Присутні:

Голова КДК ГС «ЖРФФ» – Можарівський Роман

Члени КДК ГС «ЖРФФ» – Пилипенко Олександр, Меренов Артем

Слухали інформацію:

 • Про розгляд дисциплінарних санкцій прийнятих рішенням КДК «ЖРФФ» №1 від 10.06.2021 року та можливого їх часткового скасування.
 • Обставини справи 1:

  На підставі звернень керівництва ФК «Танкіст» Новогуйвинське, з футболістом Островським Андрієм, який був фігурантом справи за рішенням КДК ГО «ЖРФФ» №1 від 10.06.2021 року (відсторонення відповідно до п. 1.1.) проведено відповідну роботу з покращення його дисципліни. У своєму клопотанні футболіст Островський Андрій визнав свою провину і дав зобов’язання, що в подальшому буде дотримуватися правил і норм, що лежать в основі гри в футбол та Регламенту ГО «ЖРФФ», не допускатиме подібних проявів недисциплінованої поведінки. Окрім того, встановлені певні нововиявлені обставини щодо зменшення провини фігуранта справи.

  Telegram Okoz.online

  Разом з тим Островський Андрій пропустив гру 4-го туру 13.06.21 Чемпіонату, ФК «Танкіст» – ФК «Довжик-Асфальт+» та повністю виконав фінансові зобов’язання (штрафні санкції, квитанція АТ «Ощадбанк» №58 від 14.06.2021) у відповідності п. 1.1. рішенням КДК ГО «ЖРФФ» №1 від 10.06.2021 року.

  Правові підстави для прийняття рішення:

  Дослідивши документальні матеріали справи, обговоривши їх по суті, КДК ГО «ЖРФФ» дійшов висновку, що на футболіста Островського Андрія, при певних умовах, можуть бути частково скасовані санкції відповідно ст. 30 ДП ГС «ЖОАФ».

  З урахуванням наведеного, керуючись п.п. 9.4., 10.1. Регламенту ГО «ЖРФФ»,11 ст.1, 5, 6 ст. 7, ст. 30 дисциплінарних правил ГС «ЖОАФ», КДК ГО «ЖРФФ», –

  ВИРІШИВ:

 • Внести зміни до п. 1.1. рішення КДК ГО «ЖРФФ» №1 від 10.06.2021 року та викласти у редакції:
 • – в частині строку вилучення:

  «Відсторонити футболіста Островського Андрія ФК «Танкіст» Новогуйвинське на 1 (один) матч, який він повинен відбути в 4-му турі Чемпіонату Житомирського району з футболу серед аматорських команд сезону 2021 року» та на 3 (три) місяці умовно, в усіх офіційних матчах в яких він повинен відбути у змаганнях під егідою ГО «ЖРФФ», як випробувальний строк (у відповідності до п.п. 5, 6 ст. 7, ст. 30 дисциплінарних правил ГС «ЖОАФ».

  • залишити без змін п. 1.1. рішення КДК ГО «ЖРФФ» №1 від 10.06.2021 року в частині фінансових санкцій.
 • Контроль за виконанням цього рішення покласти на Адміністрацію ЖРФФ.
 • Голова КДК ГО «ЖРФФ»                                                Р.В. Можарівський

  Новина з сайту: ЖРФФ
  Джерело

  Коментарі