Рішення КДК ЖРФФ № 1

ГО «ЖИТОМИРСЬКА РАЙОННА ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ»

КОНТРОЛЬНО-ДИСЦИПЛІНАРНИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ №1

Контрольно-дисциплінарного комітету ГО «ЖРФФ»

від 10 червня 2021 року

 

Присутні:

 

Голова КДК ГС «ЖРФФ» – Можарівський Роман

Члени КДК ГС «ЖРФФ» – Пилипенко Олександр, Меренов Артем

Слухали інформацію:

 

 • Про агресивну поведінку футболіста команди «Танкіст» Новогуйвинськ Островського Андрія 06.06.21 на 68 хв. матчу 3-го туру Чемпіонату району (Вища ліга) ФК «Станішівка» Станішівка – «Танкіст» Новогуйвинськ.
 • Telegram Okoz.online

        

  Обставини справи:

   

  На підставі рапорту арбітра матчу на 68 хв. матчу 3-го туру «Станішівка» Станішівка – «Танкіст» Новогуйвинське футболіст команди «Танкіст» Островський Андрій був вилучений за агресивну поведінку  (поштовх суперника в груди з надмірною силою) під час зупинки гри.

   

  Правові підстави для прийняття рішення:

  Дослідивши документальні матеріали, обговоривши їх по суті справи, КДК ГО «ЖРФФ» дійшов висновку, що дії футболіста Островського Андрія з розглядуваного питання підпадають під п. 9.4. в) Регламенту Чемпіонату Житомирського району з футболу серед аматорських команд сезону 2021 року.

  З урахуванням наведеного, керуючись п. 9.4. в)  Регламенту Чемпіонату Житомирського району з футболу серед аматорських команд сезону 2021 року КДК ГО ЖРФФ, –

  ВИРІШИВ:

  1.1. Відсторонити футболіста команди «Танкіст» Новогуйвинське Островського Андрія від участі у змаганнях на 3 (три) матчі, які він повинен відбути у трьох офіційних матчах команди «Танкіст» під егідою ГО «ЖРФФ» та зобов’язати перерахувати грошовий внесок в сумі 500 (пятсот) грн. на рахунок ГО «ЖРФФ» (у відповідності п. 9.4. в) Регламенту Чемпіонату Житомирського району з футболу серед аматорських команд сезону 2021 року.

   

  Голова КДК ЖРФФ                                                Р. В. Можарівський

   

  • Відповідно до п. 9.6 Регламенту Чемпіонату Житомирського району з футболу серед аматорських команд сезону 2021 року – гравець, який мав дискваліфікацію і за нього не сплачено грошовий внесок, після закінчення дискваліфікації не має брати участь у матчах до того часу, поки не буде сплачено грошовий внесок.

   

  Новина з сайту: ЖРФФ
  Джерело

  Коментарі