Вітання голови районної ради з вересневим святом першого дзвоника

Дорогі першокласники, учні і студенти!
Шановні педагоги та батьки!
 Щиро вітаю вас із прекрасним вересневим святом першого дзвоника – Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних джерел мудрості.
Першого вересня усі шляхи ведуть до школи – середньої, вищої, школи життя. Розпочинається навчальний рік і для першокласників, і для молоді, яка вже отримала довгоочікуваний студентський квиток, і для педагогів та батьків. Проте для усіх це – відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до нових знань, сподівань і звершень.
Упевнений, що цей першовересень, хоч і ускладнений епідеміологічною ситуацією, принесе нові здобутки й перемоги, а спільна праця, наполегливість, незважаючи на карантинні обмеження, та єдність думок стануть запорукою успіхів у справі розвитку української освіти.

Telegram Okoz.online

Сердечно бажаю усім міцного здоров’я, віри в себе й натхнення! Будьте мудрими! Нехай у вас і ваших дітей в житті завжди буде місце для знання, добра, які завжди допомагають справлятися з новими викликами сучасного життя. А новий навчальний рік принесе гарний настрій у кожен освітній заклад, кожну родину та кожне серце!
 
З повагою
Голова Житомирської районної ради                                     Сергій Крутій

Новина з сайту: Житомирська районна рада
Джерело

Коментарі