Привіт друже!

Околиця Житомира (okolytsya.info) – це інформаційний сервіс, що забезпечує швидкий та зручний доступ до найсвіжішої інформації що стосується адміністративно-територіальної межі Житомирського району.


Околиця – це зручно!

Для користувачів що ведуть активний інформаційний спосіб життя, бажають а  миттєво отримувати повідомлення про останні новини, події, оголошення місцевих рад, установ, організацій тощо, діє основний канал в сучасному та захищеному потужним шифруванням мессенджері Telegram.
Підписуючись на канал Околиця Житомира ви отримуєте у своєму гаджеті сервіс гарантованого миттєвого сповіщення про щойно додані новини на основних веб-сайтах  Житомирського району

З повагою до авторів!

Ми з повагою відносимось до авторів матеріалів і тому на всіх сторінках автоматично додається пряме гіперпосилання на джерело інформації та безпосередньо на сторінку де розміщений матеріал. Враховуючи вищезазначене, статті та посилання на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна. враховуючи положення Бернської конвенції 1886 року та базу нормативно-правових документів WIPO Lex

Telegram Okoz.online

Адміністрація сервісу Околиця Житомира самостійно не публікує жодних новин чи статей. Стрічка новин, що розміщується на порталі Околиця Житомира, створюється автоматично та є підбіркою статей, опублікованих на різних інтернет-сайтах Житомирського району.

Підбірки статей та посилання, що збираються програмними засобами та розміщуються в релевантній рубриці, представлені у стрічці новин незалежно від політичної позиції або ідеології інтернет-сайтів, що їх опублікували. Завдяки цьому користувач отримує можливість ознайомитись та обрати посилання на статті, що містять різні точки зору на одну й ту ж саму подію. Користувач може самостійно обирати цікаві йому теми та джерела, що опубліковали відповідну статтю, для чого йому необхідно натиснути на відповідне посилання та перейти на відповідний інтернет-сайт.